Baş taşına yazılar kumlama tekniği ile yapılmıştır.

KUMLAMA YAZI

Sandblast resim, desen ve yazılar için kullandığımız uygun maliyetli bir yöntem. Lazerle sadece siyah granit üzerine işleme yapılabilirken, sandblast ise koyu renkli tüm granitlere uygulanabilir. Sandblast, cilalı yüzeyi zedelemeye dayalı bir yöntem olduğu için, ıslakken görüntü solar, kuruyunca tekrar ortaya çıkar.

Mermer üzerine kabartma tekniği kullanılarak yapılmış mezar baş taşı.

KABARTMA YAZI

Örnekte görüldüğü gibi baş taşının harfleri dışarıda kalmış

WATER JET YAZI

Örnekte görülen granit yazı 6 cm et kalınlığında ve 25 cm yüksekliğindedir. ( 1.360 euro ) Demirin kesemediği hatta çizemediği dünyanın en sert yapı taşı granit yüksek teknoloji ürünü su jet ile kesilmiştir. Su jeti ile harf ve şekil kesme uygulamalarımız kullanılan granit yada mermerin cm kalınlığı, cinsi, adet ve harf (şekil) ölçülerine göre fiyatlandırılır.

OYMA YAZI

Harf ebatlarına göre fiyatlandırılır. ( örn. 25 cm yüksekliğinde bir harf 14 euro dur.)

DESENLER

Mezar Taşı Yazıları

ART GRANİT kuruluşu firmamızın; ucuz mezar fiyatları, aile kabri, mermer mezar, mezar taşı fiyatları, granit mezar, mozaik mezar, kalın granit mezar, resimli mezar,  ve kalitesi için referanslarını inceleyiniz. Mezarlıklar Müdürlüğü, İzmir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, İzmir mezarlıklar müdürlüğü, Cenaze işleri, Mezarlıklar müdürlüğü telefonu.  Cenaze hizmetleri, İzmir cenaze Hizmetleri, Kabir, Mezar, mermer mezar, mezar taşı, mezar taşı fiyatları. İzmir mezar fiyatları, aile kabri, mozaik mezar, mezar malzemeleri, Buca mezarlık müdürlüğü, Belediye mezar işleri, İzmir defin işleri, İzmir Belediyesi, mezar ustaları.