İZMİR MEZAR ® ın; Doğançay Mezarlığı aile kabri, 580 TL den başlayan, ucuz mezar fiyatları, Mezar yapımı, granit mezar, resimli mezar, mezar çeşitleri ve mezar ustalığı için sitemizi inceleyiniz.

Doğançay Mezarlığı Aile Kabri

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Sayın Sezgi Öktem Sungu hanımefendi ve Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı öğretim üyesi Sayın Züleyha  Çetin Öktem Hanımefendi’nin İzmir Doğançay Mezarlığı’ndaki Aile Kabrinde, babaları rahmetli  Atakan Öktem  için yaptırdığı blue pearl  granit mezarın resimleri

Mezarı Yaptıran : Sezgi Öktem Sungu
İl / İlçe : İZMİR
Mezarlık Yeri: Doğançay Mezarlığı

Doğançay Mezarlığı Aile Kabri – İZMİR MEZAR ®

Firmamız sadece İzmir ili ve çevresinde değil ülke geneline hizmet ve kalite götürmektedir.

Yüksek Kaliteli Ürünler:

Türkiye’de tek olan desenli granit mezarlarımız, fabrikamızda, bilgisayar destekli gelişmiş makinelerde üretilmiştir. Bu kesim ve desen kalitesi herkesin hakkıdır. 2- 10 cm  et kalınlığında yekpare granit baş taşlarına fotoğraflar Lazerle, yazılarda  ithal epoksi boya ile işlenir.

Kurumsal Güvenilirlik:

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ilkeli ve profesyonelce çalışan firmamız bir ART GRANİT KURULUŞUDUR. Bkz. referanslarımız.

Mezar Taşı Siparişi :

İzmir dışında yahut Bayi ağımızın olmadığı bir yerde yaşıyorsanız, telefon veya mail yolu ile sipariş verebilirsiniz.

Doğançay Mezarlığı Aile Kabri yapımı, Doğançay Mezarlığı, Doğançay Mezarlığı aile kabri, Doğançay Mezarlığı aile mezarı, Doğançay mezar yapımı,  Doğançay mezar,  Doğançay  mezarcı,  Doğançay da mezarcı, Doğançay da mezar ustası, Doğançay mezar taşı, Doğançay mezar fiyatları,  İzmir Doğançay mezarcı,  İzmir Doğançay mezar ustası, Doğançay aile kabri, İzmir Doğançay mezar fiyatları, İzmir mezar, granit mezar, güzel mezar fiyatları için sitemizi inceleyiniz.